Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Waschkönig Sprej pro snadné žehlení 400 ml

Kód: 7085
55 Kč 45 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
9.2.2023

Speciální sprej usnadňující žehlení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěnový prostředek ve spreji, který vyrovnává zmačkaná vlákna a tím výrazně usnadňuje žehlení. Dodává materiálům hladkost a osvěžuje. Je vhodný pro všechny druhy textilií kromě funkčních.

Jak to, že tento sprej usnadňuje žehlení? Zkrátka na povrchu látky vytvoří jemný film, čímž také mírně vyrovná vlákna a žehlička pak po látce lépe klouže.

3v1:

  • usnadňuje žehlení
  • mírný účinek vystužení
  • zanechává příjemnou vůni

 

Použití: před aplikací dobře protřepejte. Nastříkejte sprej na povrch látky, kterou chcete žehlit. Počkejte cca 30 sekund a můžete začít žehlit. U zvláště jemných tkanin vyzkoušejte na nějakém neviditelném místě.

Vyrobeno v Německu.

Varování: nádoba je pod stálým tlakem, při zahřívání se může roztrhnout. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F.

Upozornění: skladujte na suchém, chladném, dobře větraném místě. Doporučuje se uchovávat při teplotě do 50 ° C. Mimo dosah dětí.

Nebezpečí:
Vysoce hořlavá kapalina a páry. Extrémně hořlavý plyn. Zabraňte styku s vodou.
Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ ochranné brýle/obličejový štít.
PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou a mýdlem.
PŘI VDECHNUTÍ: v případě nadměrné vdechnutí odveďte osobu na čerstvý vzduch, držte ji v klidu a na pohodlném místě. Bezodkladně zavolejte lékaře.
PŘI POŽITÍ: vypláchněte ústa vodou.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: okamžitě oči vypláchněte velkým množstvím vody. Při známkách poškození tkáně nebo přetrvávajícím podráždění, konzultujte s lékařem.

Složení: voda, butan, propan, Avena Sativa škrob, dimethiconol, sodnát tetrapropenylsukcinát disodný, fosfát disodný, borát sodný, benzoát sodný, parfém, PPG-2 methyl éter, alkylbenzensulfonát sodný C10-16, C11-15 Sec-Pareth-12, methylisothiazolinon, methylchlorisothiazolinon.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky k praní
Množství: 400 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: