Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Heitmann soda na mytí a praní 500 g

Kód: 5615
57 Kč 47 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Čistící soda s všestranným použitím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prášková soda na praní - čistí a odstraňuje nepříjemné pachy.  Soda váže vápník, změkčuje vodu a zlepšuje výkon čištění.

Kvalitní prášková čistící soda má použití pro praní nebo na mytí nádobí i pro universální použití v domácnosti.

  • V domácnosti: není vhodná pro citlivé povrchy jako je mramor. Do 5 litrů horké vody dejte 2-3 polévkové lžíce (20-30 g) sody. Nádobí, termosky, dřevěné desky a lžíce je možné umýt takto připraveným roztokem. Naplňte fritézy, hrnce, pánve s mastnými, připálenými zbytky potravin roztokem a přiveďte k varu. Na mastné pekáče a formy použijte roztok z 4-5 polévkových lžic (40-50 g) na 5 l vody. 
  • Péče o prádlo: Soda váže vápník, změkčuje vodu a zlepšuje výkon čištění. Čistí a odstraňuje nepříjemné pachy. Není vhodná pro vlnu, hedvábí a nestálobarvené oděvy. 1-2 lžíce (10-20g) na 10L vody. Nalijte teplou vodu do mísy, nádoby nebo vany a přidejte sodu. Čerstvé skvrny od krve by měly být ošetřeny v chladném roztoku. Poté prádlo vyperte běžným způsobem.
  • Na zahradě: 4-5 polévkových lžic na 5 l vody. Takto připravený roztok je vhodný pro čištění kamenných desek, dřevěných stěn, zahradního nábytku nebo plotu od zelených řas. 

 

Vyrobeno v Německu.

Varování: Může způsobit těžké poškození očí a alergické reakce. Při dlouhém působení zničí vodní organismy. Může způsobit podráždění pokožky. Použijte ochranné rukavice,ochranný oblek, ochranu očí a obličeje. K odstranění přípravku použijte dostatečné množství mýdla a tekoucí vody. Při kontaktu s pokožkou okamžitě odložte všechno kontaminované oblečení. Při náhodném požití okamžitě vypláchněte ústa a kontaktujte lékaře. Nevyvolávejte zvracení. Při kontaktu s očima vyplachujte několik minut pod tekoucí vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky k praní
Množství: 500 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: