Deodorant OMBIA MEN - black temptation 100 ml

 
Tip Efekt lupa
 

Kompaktní deospray pro muže.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 37 Kč bez DPH
45 Kč
Kód produktu 6609
Značka OMBIA
Kategorie Deodoranty a toaletní vody
Položka byla vyprodána...
 

compresedMalý ale šikovný. OMBIA MEN deospray je průkopníkem v oblasti kompresní technologie: jako jeden z prvních v Evropě dokáže nabídnout nejbohatší deospray v obzvláště kompaktním formátu.Toto malé balení se svou výdrží může směle porovnat s běžnými 200ml deodoranty.

Kromě znatelné úspory místa má tento deodorant také nesporné ekologické a ekonomické přínosy: na výrobu obalu je zapotřebí přibližně o 20% méně obalového hliníku a pouze poloviční množství hnacího plynu, než u běžných výrobků.

  • Menší balení - stejný výkon.
  • Kořenitá vůně.
  • Šetrnější výroba.
  • Bez aluminia.
  • 24 hodinová ochrana.
  • Dovezeno z Rakouska.

 

Před použitím důkladně protřepejte. Pokud se tryska ucpe, omyjte ji horkou vodou.

Varování: nádoba je pod stálým tlakem, při zahřívání se může roztrhnout. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F.

Upozornění: skladujte na suchém, chladném, dobře větraném místě. Doporučuje se uchovávat při teplotě do 50 ° C. Mimo dosah dětí.

Nebezpečí:
Vysoce hořlavá kapalina a páry.Extrémně hořlavý plyn. Zabraňte styku s vodou.
Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ ochranné brýle/obličejový štít.
PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou a mýdlem.
PŘI VDECHNUTÍ: v případě nadměrné vdechnutí odveďte osobu na čerstvý vzduch, držte ji v klidu a na pohodlném místě. Bezodkladně zavolejte lékaře.
PŘI POŽITÍ: vypláchněte ústa vodou.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: okamžitě oči vypláchněte velkým množstvím vody. Při známkách poškození tkáně nebo přetrvávajícím podráždění, konzultujte s lékařem.

Složení: denaturovaný alkohol, butan, propan, isobutan, parfém, propylen glykol, ethylhexylglycerin, triethyl citrát, citral.

Množství (?) 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: