Lenor UN stoppables mystic vonné perličky do pračky 275g

 
 

Vonné perličky do pračky s dlouhotrvající magickou vůní.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 137 Kč bez DPH
166 Kč
Kód produktu 4420
Značka Lenor
Kategorie Aviváže
Položka byla vyprodána...
 

Hned na začátku si vysvětlíme jednu věc - vonné perličky nejsou aviváž. Perličky jsou jakýmsi parfémem a slouží k intenzivnímu provonění oblečení. Prádlo vyprané s perličkami můžete dát do sušičky, což je výhoda. Stejně jako to, že perličky můžete použít na provonění funkčního oblečení u kterého se aviváž používat nesmí. Vonné Perličky se dávají do bubnu pračky ještě před samotným prádlem. Pokud chcete použít i aviváž, doporučujeme použít stejnou značku a vůni jako perličky.

  • Intenzivní vůně v hloubce každého vlákna.
  • Hodí se i tam, kde nelze použít aviváž - například ručníky.
  • Dlouhotrvající nevšední vůně (až 12 dnů).
  • Vhodné pro sportovní a funkční oblečení.
  • Dovezeno z Německa.

 

Použití: vsypte jedno víčko vonných perliček do bubnu Vaši pračky, pak přidejte oblečení. Dejte prací prostředek běžným způsobem. Pokud chcete použít i aviváž, volte raději stejnou značku a vůni jako vonné perličky. Vyberte a spusťte prací program. Po vyprání a usušení bude Vaše prádlo prostoupeno magickou vůní Lenor.
Na jedno praní použijte maximálně 3 víčka vonných perliček.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Způsobuje podráždění očí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při náhodném požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, mějte u sebe obal nebo štítek výrobku. Obsahuje hexyl cinnamal, linalool, methyl cinnamal, geranil acelat, tetramethyl acetyloctahydronaphtalenes. Může vyvolat alergickou reakci.

Množství 275 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.