Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Aviváž Tesori d'Oriente - Ayurveda 750 ml

Kód: 4834
95 Kč –31 %
italská aviváž tesori ayurveda 750 ml
95 Kč –31 % 65 Kč 54 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Intenzivní aviváž z Itálie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně Ájurvédy s jemnými citrusovými tóny obohacená o vzácné mikrokapsle parfému dodá vašemu prádlu jedinečnou vůni, která dokáže vnést pohodu a harmonii. Jeho krémová receptura bez barviv se stará o dobrou kondici vláken, čímž usnadňuje žehlení.

Ayurvéda se narodila v Indii před 5 000 lety a je jedním z nejúplnějších zdravotních cest založených na hledání vnitřní rovnováhy, základní složky k dosažení přirozeného pocitu pohody a krásy. Vzniká tak nový wellness rituál, který regeneruje tělo a mysl a znovuobjevuje vnitřní harmonii, která je inspirována ingrediencemi a vůněmi této nádherné tisícileté historie.

Tato italská aviváž je bez syntetických barviv a je také testována na přítomnost niklu, kobaltu a chromu. Obsahuje extrakt z indického angreštu Amla a tropické rostliny Pačuli. Díky tomu v sobě snoubí smyslné tóny citrusů s jemným nádechem kořenité vůně.

  • nová receptura
  • bez syntetických barviv
  • obsahuje mikrokapsle s parfémem
  • obsahuje výtažky z Amla a Pačuli
  • pro snadnější žehlení
  • testována na přítomnost těžkých kovů

 

Dávkování: 1 plný uzávěr = 25 ml. Při 4,5 kg prádla dejte do posledního máchání 25 ml aviváže (1 uzávěru). Pro super měkké a voňavé prádlo dejte do posledního máchání 50 ml aviváže (2 uzávěry). Při ručním praní dejte 25 ml (1 uzávěr) na 5L vody do posledního máchání.

Nepoužívejte na speciální tkaniny – GoreTex, mikrovlákno, funkční tkaniny a termoprádlo. Neaplikujte přímo na prádlo. Skladujte na suchém místě v rozmezí teplot 5 - 25°C.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Nebezpečí vážného poškození očí. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí ihned důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení: 5-15% kationtové tenzidy. Vonné složky (Alfa-isomethyl Ionon, benzyl silycilát), benzisothiazolinon, methylisothiazolinon.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: